NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA KLECZA DOLNA - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Klecza Dolna

OFERTY PRACY KLECZA DOLNA OKOLICE

Elektronik
zawód: elektronik rodzaj: praca stała
Bulowice
2017-11-10
Informatyk / Programista
zawód: informatyk rodzaj: praca stała
Andrychów
2017-11-10
Operator koparki
zawód: operator maszyn rodzaj: praca stała
Andrychów
2017-11-14
Specjalista ds. sprzedaży na rynek zagraniczny
zawód: specjalista ds. sprzedaży rodzaj: umowa o pracę
Andrychów
2017-11-20
Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
zawód: mechanik rodzaj: praca stała
Kęty
2017-11-16
PRACA W MIASTACH

Klecza Dolna - wieś w województwie małopolskim, w powiecie wadowickim, w gminie Wadowice znajdująca się na Pogórzu Wielickim oraz skraju Beskidu Małego. Miejscowość w przeszłości należała do województwa bielskiego. W przeszłości Klecza Dolna i Klecza Górna stanowiły jedność, która trwała do końca XV wieku. Zamieszkuje ją około 2200 mieszkańców.

Zabytkami wsi są kościół parafialny pw. św. Wawrzyńca oraz zabytkowy wiadukt kolejowy, będący wielką atrakcją dla przejeżdżających tędy autobusów wycieczkowych. W Kleczy działa orkiestra dęta, która sławi wieś przez uczestnictwo i nagrody na wielu konkursach. Działalność sportową prowadzi Ludowy Klub Sportowy "Iskra Klecza", który gra w wadowickiej IV lidze.

Teren Kleczy Dolnej związany z pobliskimi Wadowicami stanowi ciekawy fragment województwa małopolskiego. Okolica obfituje także w wiele atrakcji pobliskich Wadowic, związanych m.in. z Janem Pawłem II. W niedalekim Inwałdzie dzieci znajdą także wiele atrakcji, a bliskie połączenie z Krakowem, Bielskiem-Białą i innymi miastami daje możliwości dojazdu mieszkańców do pracy w tamte okolice.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2017