NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA INWAŁD - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Inwałd

OFERTY PRACY INWAŁD OKOLICE

Elektronik
zawód: elektronik rodzaj: praca stała
Andrychów
2017-09-05
Pomoc kuchenna
zawód: barman rodzaj: umowa o pracę
Andrychów
2017-09-11
Pracownik produkcji
zawód: pracownik produkcji rodzaj: praca stała
Andrychów
2017-09-05
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY
zawód: doradca rodzaj: umowa o pracę
Inne
2017-09-26
Informatyk / Programista
zawód: informatyk rodzaj: praca stała
Andrychów
2017-09-05
PRACA W MIASTACH

Inwałd - małopolska wieś położona w okolicy Andrychowa i Wadowic. Przebiega tędy droga krajowa 52 z Bielska-Białej do Głogoczowa i dalej do Krakowa. Na tym terenie jest jedno ze stanowisk Skałek Andrychowskich. Wieś położona jest na pograniczu Beskidu Andrychowskiego (część Beskidu Małego) i Pogórza Śląskiego, u podnóża Ostrego Wierchu.

Na terenie Inwałdu warto zobaczyć kościół parafialny z połowy XVIII wieku i pałac, wraz zespołem parkowym z XIX wieku. Przez ostatnie lata miejscowość kojarzona z Parkiem Miniatur "Świat Marzeń", do którego jeździ wiele wycieczek przedszkolnych, szkolnych i nie tylko. Na tym terenie powstaje coraz więcej atrakcji. Od 2009 działa tutaj park dinozaurów oraz wiele innych atrakcji. Cały kompleks znajduje się zaraz obok drogi krajowej nr 52.

Przez wieś przechodzi małopolski szlak papieski z Inwałdu do Kleczy Górnej oraz szlak na Groń Jana Pawła II (atrakcyjne miejsce wycieczek w Beskid Mały). Na terenie wsi działa hotel Park Łysoń i inne obiekty agroturystyczne. Zakłady pracy i inne miejsca zatrudnienia dla okolicznych mieszkańców znajdują się w pobliskich miastach.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2017